Deelnemerslijst

Meer dan 145 standhouders presenteren hun bedrijf en producten tijdens Expo Noordoost Fryslân. Het grootste platteland evenement van het Noorden!

101 Infobalie 317 Keukenbedrijf Wouter v/d Heide 513 Kamer van Koophandel
102 Entree 318 PBP-Dokkum 514 VOF Kampen
103 Keuken 319 Regiomakelaardij BV 516 Ver. Natuer en Gea/Natuurmuseum
104 Congreshal 320 De Notenkraker 517 Oostergo / Trion
105 Podium 321 Slagerij Weidenaar 518 RKcs Accountants en Adviseurs B.V.
106 Horecahal 322 Vitamine Zee 519 Audiocom
107 Toilet 1 323 Bakkerij A.J. van der Bijl 520 Birwa Tours
108 Watertappunt 324 Klaas en Riekje Kommery 521 Optisport Dongeradeel B.V.
109 Warners ijs 325 Jan Smedes 522 NOFCOM
110 PTH Rental 326 Fysiotherapie Dongeradeel 523 Waldnet
111 Virema 327 Vrieswa 525 Timmerbedrijf Olivier
112 Vrieswijk kraanverhuur 328 Douma Reclamedingen 526 Flexwall
113 Kippengrillbedrijf 329 Accon AVM 527 Ad Plante "Mijn gewicht de baas"
201 Mastergroep Meubelatelier 330 Spa-Noord 528 Electro World Talsma
202 Van Kammen Tenten & Catering 331 Cypres Tuinen 529 Gemeente Dongeradeel
203 Commitment Security 332 KB Noord 530 Project  "Goed Bezig"
204 De Alde Stjelp Totaalafbouw 333 Gosse Wijnsma Kunststof Kozijnen 531 Vinoteca
205 Lifestyle 1622 334 Baretta-Verde 532 Jane & Barnie
206 SportStudio Dokkum 336 Rest, Steakhouse de IJsherberg    De Media Uitgevers
207 RTV NOF 336 Zwemcentrum Kollum    
208 Dream Project Studios 337 Wenwinkel 4fjour en schilderswinkel  
209 ASN Dokkum BV 338 Veenma Tuin & Park    
210 Awizon Zonne-Energie 401 Thuiszorg Het Friese Land    
211 Gemeente Ferwerderadeel 402 The Pay Roll People    
212 Algae Food & Fuel-Noord 403 Hotel Restaurant Wad Oars    
213 Kelstein Greencirclefarming 404 Albanie Comite    
214 ALNN BV 405 Activiteitenboerderij Hammerslag    
215 Asqa Subsidies 406 Kuipers Waterbouw BV    
216 Schildersbedrijf Loonstra 407 Groot in BHV     
217 HCR de Posthoorn BV 408 Klaas Westra Transport    
218 Knipping Friesland 409 Jan Cooks 4 You    
219 Bloemen Doorn Roosje 410 Zijlstra Verhuur    
220 Rietdekkers Bedrijf Jelle Batema 411 De Parketwinkel Drost en van Ginkel  
221 PTH Groep 412 Raadsma IJzersterk    
222 Faber Telecom & Data 413 Bouwbedrijf Postma    
223 Faber Installatietechniek 414 Fritech Personeelsdiensten    
224 Friesland Bank 415 Be Matched ZZP-diensten    
225 Henri Geursen 416 Expert Dokkum    
226 Mastermate Straatsma 417 AFI-Security    
227 Kabel Noord 418 Slagerij Menno Hoekstra    
228 Lauwers Design 419 Meubelmakerij Popke Postma    
229 Administratiekantoor Joop Dijkstra 420 UDI    
230 Vrieservice 421 Makelaardij Roos    
231  @ Work Personeelsdiensten BV 422 De Guldenroede    
232 Dierenartsenassociatie  423 Greenfire Eco    
233 Van Driesum Bouw BV 424 Folie Totaal    
234 Autobedrijf van der Meij BV 425 Brasserie de Breedstraat    
235 Kon. Damstra Installatie Techniek 426 Beintema Events    
236 Frisian Energy Systems 427 Santexo    
237 Van Benthem Veevoeders en Kunstmest B.V. 428 Thus Wonen    
238 Vellema Installatietechniek  BV 429 MTD Montage    
239 Verno verhuur 430 Rabobank Noordoost Friesland    
301 Indo Meubel 431 Volvo van der Schaaf en Mellema    
302 Zorgkompas 432 B&B Zonweringen    
303 ING kantoor Dokkum 433 Joulz    
304 Bouwbedrijf Hiemstra BV 435 Vrijehuizenmarkt NO Friesland    
305 Meinema "Verzekeren & Bankieren" 501 St. Noord-Friesche Lokaal Spoorwegmij.  
306 De Jong Kantoormeubilair 502 Wegener Media    
307 Werkplein Noord Oost Fryslan 503 Gebroeders Luden    
308 Auto Dijk BV 504 Verkeersschool MiJa    
309 Klaver Haarden en Kachels 505 Mitra    
309 Wielstra Schoorsteenvegers 506 BuroTwa Advies en Administratie    
310 Haardhout Ferwert 507 Buurtzorg Nederland    
311 Kadowinkel Ter-Sted 508 Sonoris Audio Engineering    
312 Stichting Zorgcombinatie Interzorg 509 Uitvaartverzorging Verbeek    
313 Maaltijdservice aan Huis 510 Historische Vereniging NO Friesland  
314 Lauwersoog Water Events 511 Fotografie Jaap de Boer     
315 Pranger & Rosier Installaties 511 Stichting Gele Diamant    
316 Unive Dichtbij 512 NDC Mediagroep